Mesinija – pagal Euripido aprašymus, derlinga, svetinga, graži ir turtinga vaisiais žemė, kuri yra Peloponeso pietvakariuose. Jau daug metų garsėja savo derlingumu, nes maudosi saulės spinduliuose ir skaidrioje, žydroje Mesinijos jūroje.

Šventas alyvuogių medis auga derlingoje Mesinijos žemėje jau nuo XII a. p.m.e. Kasinėjant  Mesinijos caro Nestoro rūmus buvo rastas radinys, liudijantis apie didžiausią reikšmę, kurią darė alyvų vaisiai tos epochos visuomenei.  Alyvuogių aliejus – pagal Homerą „skystas auksas” – laikomas sveikatos ir jėgos pagrindu, o jo gydančios ir antioksidantinės savybės naudojamos ne tik maistui, bet ir odos ir plaukų priežiūroje, nes yra 100 % natūralus produktas, turtingas vitaminais A ir E, kurie atstato ir atnaujina odos ląsteles.

Mesinija ir dabar yra bekraštė alyvmedžių giria, kurioje išgaunamas gerai žinomas pasaulyje alyvuogių aliejus ‚,Kalamon“. Tinkamas klimatas, saulė  – visa tai leidžia kiekvienam augintojui su meile prižiūrėti kiekvieną alyvmedį ir surinkti tinkamo sunokimo laipsnio derlių, aprūpinti nepriekaištingos kokybės žaliava. Pagal Europos Sąjungos reglamentą 1065/97, Europos Sąjunga patvirtino ypatingas Aukščiausios kokybės šalto spaudimo ypač tyro Mesinijos alyvuogių aliejaus  savybes, sertifikuotas pagal PDO (angl. Protected Designation of Origin – saugomos kilmės vietos nuoroda).

Tinkamas Mesinijos žemės klimatas taip pat turi įtakos kitų produktų – gamtos turtų gamyboje – medaus, figų, apelsinų, citrinų.

Stengiantis pasinaudoti natūraliais regiono gamtos turtais, sukurta Messinian Spa produkcija.  Visos Messinian Spa serijos produkcijos sudėtyje yra Aukščiausios kokybės alyvuogių aliejus, ekstraktai, aliejai, sultys, eteriniai aliejai, komponentai iš visų šalies kampelių, nuo šiaurės Graikijos iki Kretos, tokie kaip figa, granatai, apelsinai, vynuogės, medus, ramunėlės, kviečiai, šaltalankiai, citrinos, migdolai, raudonėlis, levandos, vaistiniai augalai, opuncijos ir t.t.

Tinkamas Mesinijos žemės klimatas taip pat turi įtakos kitų produktų – gamtos turtų gamyboje – medaus, figų, apelsinų, citrinų.
Messinian Spa produkcija yra sukurta naudojantis natūraliais regiono gamtos turtais.